STUDIJA ZET-Z500
SUSISIEKTI

+370 699 54160

banner-image

SIP SKYDAI

Pradžia > Blog > SIP SKYDAI

SIP SKYDAI

gegužės 15,2017 0comments

  Kas yra SIP skydai ? SIP skydų technologija kilusi iš Kanados ir JAV valstybių. Pirmieji SIP skydų namai pradėti statyti šeštame dešimtmetyje JAV ir Kanadoje. SIP skydų projektai žaibiškai išplito visame pasaulyje, dėl labai geros šiluminės sienų bei stogo varžos, greitos surinkimo technologijos ir kainos. SIP santrumpa iš anglų kalbos (structural insulating panel) verčiant į Lietuvių kalbą struktūrinės izoliacinės plokštės)

  SIP skydai naudojami kaip konstrukcinis elementas kuris laiko stogo ir perdangos apkrovas. SIP skydai sudaryti iš izoliacinės medžiagos ir iš abiejų pusių klijuojamos OSB plokštės kas sudaro trijų sluoksnių pagrindinio karkaso sieną. Norint pasiekti reikiamą naudingumo klasę, prie pagrindinio karkaso klijuojami papildomi izoliaciniai sluoksniai arba į lauko pusę arba į vidinę namo pusę. Stogo konstrukcijai taip pat naudojami SIP skydai su reikiamais izoliacinės medžiagos pasluoksniais.

  SIP skydų projektai labai panašūs į skydinio namo technologiją, skirtumas tarp jų toks, kad karkasiniame name naudojama vata, o SIP skyduose Neoporas arba kita kieta izoliacinė medžiaga. SIP skydų privalumas kaip ir karkasinio namo, tai sandarumas ir greitas montavimas. Tokiems namams būtina gera vėdinimo sistema, kadangi namas laiko savyje šilumą ir norint, kad išvengti drėgmės ir kitų negiamų faktorių būtina išspręsti vėdinimą SIP projekto stadijoje. Pagal naujausius statybos reglamento reikalavimus A klasės, tai nėra sudėtingas ir brangus sprendimas, nes rinkoje vyrauja didelis pasirinkimas tiek vėdinimo tiek šildymo sistemų.

  Norint detaliai išsiaiškinti kiekvienos technologijos privalumus ir trūkumus geriausiai pasitarti su specialistais.

Parašykite mums

UAB M.Zigaičio studija

Įmonės kodas 304419162

Adresas: Šv. Stepono g. 27C-46, Vilnius, Lietuva

Darbo laikas

Pirmadienis – Penktadienis 8:00-17:00

PROJEKTŲ VADOVAS

agent-photo

Martynas Zigaitis

Atestato Nr. 38139 +370 699 54160 info@studijazet.lt