STUDIJA ZET-Z500
SUSISIEKTI

+370 699 54160

banner-image

Karkasinis namas

Pradžia > Blog > Karkasinis namas

Karkasinis namas

gegužės 18,2017 0comments

  Karkasiniai namai tai medinių statramsčių ir izoliacinės medžiagos užpildytos sienos. Iš vidaus montuojama vidinė apdaila, kurią parenkama pagal užsakovo pageidavimus. Išorinę apdailą galima rinktis nuo medinių dailylenčių, klinkerio, plytų ar kitų medžiagų, priklausomai nuo biudžeto ir norimo eksterjero.

Šio tipo namus galima rinktis dviejų tipų technologijos.

A variantas – karkasinio namo surinkimas statybos aikštelėje. Mediniai statramsčiai renkami vietoje pagal brėžinius.

B variantas – skydai, kurie yra gaminami gamykloje. Privalumas skydų, kurie yra pagaminti gamykloje, tai kokybiškai išpjautos angos durims bei langams. Greita statyba. Tokio tipo karkasinis namas surenkamas statybos aikštelėje nuo 2-6 savaičių priklausomai nuo sudėtingumo ir namo ploto.

  Karkasinių namų projektai yra lengvi, todėl priklausomai nuo geologinių tyrimų nereikalauja masyvių pamatų. Svarbiausias aspektas statant bet kokio tipo namą yra kokybiškai apšiltinti namo mazgus. Karkasinių namų sienos lyginant su kitų technologijų A klasės elementais yra plonesnės, tačiau išlaiko geresnes šilumines savybes. Karkasui dažniausiai renkamasi iš spygliuočių medžių medienos. Lietuvos klimato zonoje dažniausiai renkamasi trijų sluoksnių sienos. Vidaus pertvaroms dažniausiai naudojamos gipso kartono sienos su akustine vata, kurios nepraleidžia garso. Nereikia pergyventi dėl kabinamų spintelių ar kitų pakabinamų elementų, kadangi specialiai tam naudojamos medžio drožlių plokštės ar kitos medžiagos, prie kurių galimą montuoti pakabinamus elementus.

Parašykite mums

UAB M.Zigaičio studija

Įmonės kodas 304419162

Adresas: Šv. Stepono g. 27C-46, Vilnius, Lietuva

Darbo laikas

Pirmadienis – Penktadienis 8:00-17:00

PROJEKTŲ VADOVAS

agent-photo

Martynas Zigaitis

Atestato Nr. 38139 +370 699 54160 info@studijazet.lt