SUSISIEKTI

+370 699 54160

Apie mus

  • Patirtis nuo 2011 metų individualių projektų rengime, konsultuojame su projektavimu bei statybomis susijusiais klausimais, derinimais su valstybinėmis institucijomis, statybų leidimų gavimu. Bendras atliktas karkasinių projektų skaičius virš 100 vnt., Norvegija, USA, Airija, Danija, Lietuva. Pagrindiniai užsakovai, Norvegijos skydinių namų gamintojų įmonės.
  • Visus mūsų projektus galite rasti skiltyje projektai, bei mūsų facebook paskyroje.
  • 2013 metų straipsnis / interviu žurnale „Statyba ir architektūra“ – „Efektyvumas pasiekiamas ne vien termoizoliacijos centimetrais“
  • Nuo 2013 metų konstrukcinės architektūros ir statybų valdymo diplomas „VIA UNIVERSITY COLLEGE“ – Danija
  •  Nuo 2015 metų PAŽYMĖJIMAS / Sertifikato Nr. 14/486 KOKYBĖS VADYBOS SISTEMOS PAGAL LST EN ISO 9001:2015 standarto reikalavimus įgyvendinimas

Už mus kalba ilgametė projektavimo bei statybų patirtis ir kokybė. Mes įgyvendiname visas projektams reikalingas dalis: architektūra, sklypo planai, pastato konstrukcinės dalies projektai, gaisrinės saugos skaičiavimai. Patikimi partneriai atlieka šildymo vėdinimo, vandentiekio ir nuotekų, silpnos srovės, elektrotechnikos, dujotiekio technologijos, procesų valdymo ir automatizavimo dalies projektus. Gerbūvio sutvarkymą ir pasiruošimą statybos darbams.

Projektuojame įvairiausių tipų statinius, atsižvelgiame į užsakovo viziją, poreikius ir norus.

MŪSŲ VERTYBĖS

UAB „M. Zigaičio studija“ veikla pagrįsta ilgalaike partneryste su mūsų klientais ir partneriais. Visada laikomės etiško verslo principų ir atsakingai įsipareigojame savo klientams bei partneriams.

  • Projektavimo ir statybų patirtis
  • Atsakomybė
  • Dinamiškumas
  • Tobulėjimas
Icon

KOMANDA

Įmonėje dirba kvalifikuoti ir atestuoti projekto vadovai, architektai, interjero dizaineris ir konstruktoriai, kurie gali pasiūlyti geriausius sprendimus. Kartu su mūsų partneriais rengiame inžinerinių sistemų projektus. Pilnos komplektacijos komanda gali pasiūlyti kompleksinį projekto sprendimą.

Icon

VIZIJA

Tapti pripažintais projektavimo sektoriaus lyderiais, garantuojančiais kokybę ir sutartus darbų atlikimo terminus.

Icon

MISIJA

Atsakingai ir profesionaliai teikti novatoriškas projektavimo ir statybos paslaugas Lietuvoje ir užsienio valstybėse. Atsižvelgiant į klientų poreikius ir lūkesčius, nuolat tobulinti teikiamų paslaugų kokybę. Tobulinti darbo sąlygas įmonės darbuotojams ir užtikrinti sėkmingą įmonės plėtrą.

null

Vladas Gžybovski

Komercijos direktorius
null

Martynas Zigaitis

Projektų vadovas
null

Paulina Zdanavičiūtė

Architektė
null

Rachmil Garber

Konstruktorius
null

Martynas Daugėla

Pardavimų vadovas
null

Karolis Petrauskas

Interjero dizaineris

Parašykite mums

UAB M.Zigaičio studija

Įmonės kodas 304419162

Adresas: Šv. Stepono g. 27C-46, Vilnius, Lietuva

Darbo laikas

Pirmadienis – Penktadienis 8:00-17:00

PROJEKTŲ VADOVAS

agent-photo

Martynas Zigaitis

Atestato Nr. 38139 +370 699 54160 info@studijazet.lt